Vytauto Trečioko darbų paroda

Liepos 19 - rugpjūčio 17 dienomis Lazdijų krašto muziejuje eksponuojama Vytauto Trečioko darbų paroda, pasiskolinta iš Alytaus kraštotyros muziejaus. Vytautas Trečiokas baigęs Biržų gimnaziją mokslus tęsė Paryžiuje, o po jų, būdamas vos 23 metų, tapo Alytaus miesto inžinieriumi. Paryžiaus mokslų jam buvo maža, tad studijas tęsė Kauno Vytauto Didžiojo universitete, kur įgijo architektūros inžinieriaus kvalifikaciją. 1944 m. vasarą V. Trečiokas su šeima pasitraukė iš Lietuvos. 1949 m. iki pat mirties (2002) gyveno Kanadoje. Šįkart muziejus kviečia susipažinti su kita V. Trečioko kūrybinio palikimo puse. Šioje parodoje išvysite inžinieriaus architekto Vytauto Trečioko laisvalaikiu sukurtus tapybos darbus.

Lazdijų krašto muziejus