Antano Sadecko knygos "Mano keliai nekeliai" sutiktuvės

Jono Markevičiaus nuotrauka

2016 m. rugsėjo 6 d. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės muziejuje vyko kraštiečio Antano Sadecko knygos „Mano keliai nekeliai“ sutiktuvės.

Pristatyme dalyvavo knygos autorius, visuomeninės bendrijos „Lemtis“ įkūrėjas ir pirmininkas, fotografas, keliautojas Antanas Sadeckas, poetė Julija Augustauskienė, kuri skaitė pristatomos knygos ištraukas. Po pristatymo visi norintys galėjo pabendrauti su svečiais, užduoti jiems rūpimus klausimus. A. Sadeckas mielai dalijosi savo patirtimi ir buvusių ekspedicijų įspūdžiais.

Taip pat A. Sadeckas yra išleidęs šias knygas: fotoalbumas „Negrįžusiems“ (sudėtos 1989- 2000 m. ekspedicijų metu padarytos kapinių ir joje esančių kapų nuotraukos.),  „Obels žiedų ašaros“ (aprašytos sunkios tremties ir kalinimo sąlygos, lietuvių kapinių ir jose esančių kapų būklė, rūsti Sibiro gamta.),  dokumentinis leidinys „Tėvyne, ilgesy miriau“ (detalūs tremties vietovių žemėlapiai, lietuvių kapinių schemos, kapų aprašai, tremtyje dirbusių, gimusių, mirusių ir kt. sąrašai.).

„Mano keliai nekeliai“ – autobiografinė, ketvirtoji autoriaus knyga. Iliustruota nuotraukomis iš A. Sadecko gyvenimo. Autorius apie šią knygą sako: „Ši knyga - tai mano gyvenimo nuotrupos, sukabintos prisiminimų ir išgyvenimų siūlais. Jie  nusidriekia į laiko ir erdvės tolius.“.

Muziejaus padalinys: 
Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės muziejus

Nuotraukų galerija