Pasveikinkim vieni kitus

Nuoširdžiai pasveikinus kitą – pats tampi laimingesnis. Savo rankomis pagaminta dovana yra ne tik mielesnė širdžiai, bet ir gali maloniai nustebinti.

Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai susipažįsta su įvairiais atvirukų gaminimo būdais (floristikos, dekupažo, piešimo-tapybos). Praktinio užsiėmimo metu edukacijos dalyviai išmoksta patys pasigaminti atviruką dekupažo būdu. Atvirukai gaminami įvairioms progoms: šv. Kalėdoms, Naujiesiems metams, Velykoms, Motinos ir Tėvo dienai, gimtadieniams ir kt.

Trukmė 45 min.

Dalyvių grupė 10-30 žmonių.

Registracija telefonu (8 318) 56 535

 

Ar žinote, kad...

Tradicija sveikinti savo artimuosius rašytais linkėjimais gimė dar gerokai prieš mūsų erą: tokiais rašteliais vieni kitus su Naujaisiais metais sveikindavo senovės kinai, nuo jų neatsiliko ir senovės egiptiečiai, panašius linkėjimus įvairiomis progomis rašę ant papiruso ritinių.

Europoje rasti seniausi atvirukų pavyzdžiai priskiriami XIV-XV amžiui – tai buvo labai prabangūs, rankų darbo kūriniai, kuriuos vieni kitiems Valentino dienos ir kitų švenčių proga per pasiuntinius dovanojo tik labai turtingi aristokratai.

 

 

Muziejaus padalinys: 
Veisiejų krašto muziejus

Nuotraukų galerija