„XIII –oji kaimo mėgėjų teatrų šventė „Susipažinkime“

Projektas „XIII –oji kaimo mėgėjų teatrų šventė „Susipažinkime“. Paraiška teikta Kultūros rėmimo fondo tarybai. Gautas finansavimas, projektas sėkmingai įgyvendintas.

Projekto sutarties numeris – S/MEM-18(641)/2015

Projekto įgyvendinimo terminas – nuo 2015 m. gegužės mėn. 1 d. iki 2015 m. gruodžio mėn. 1 d.

Projekto vykdymui skirtos lėšos – 1000 Eur.

Projekto vadovas – Vilius Tumosa

Įgyvendinant projektą, Lazdijų krašto muziejui bendradarbiaujant su Šeštokų seniūnijos bendruomenės komitetu buvo parengta šventės programa, ieškomi ir kviečiami kaimo mėgėjų teatrų kolektyvai. Rugpjūčio 22 d. įvyko kaimo mėgėjų teatrų šventė, kurios metu vietos gyventojai ir renginio lankytojai iš kitų Lazdijų rajono vietovių galėjo nemokamai stebėti penkių kaimo mėgėjų teatrų pasirodymus, aplankyti Etnografinės Prano Dzūko sodybos atnaujintas patalpas ir ekspozicijas.

Visiems renginyje savo programas pristačiusiems kaimo mėgėjų teatrams buvo įteiktos atminimo dovanos, specialiai šventei parengtos užrašų knygutės ir rašikliai su projekto atributika (šventės pavadinimu, rėmėjų logotipais ir kt.) bei moliniai suvenyrai ir padėkos.

Projekto būsena:
Įgyvendinti